Zbiórka !!!

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły, Absolwenci…

Ukraina  … silny i dumny naród, nasi Sąsiedzi potrzebują pomocy. Uciekające przed wojną matki z dziećmi, nie miały czasu, ani możliwości na spakowanie potrzebnych rzeczy…. To ludzie, którzy wyszli z domu bez niczego… Nie możemy pozostać obojętni w tej sytuacji. Pomóżmy!! 

Zespół Szkół w Piotrowie organizuje zbiórkę darów

1) żywność długoterminowa: konserwy, olej, cukier, makarony, mąkę, kasze, ryż, herbatę, kawę, słodycze, warzywa/owoce (np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia w puszkach), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy, itp.),

2) środki higieniczne i kosmetyki: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń,

3) środki opatrunkowe: gazy, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków i koce termiczne. 

Dary przekażemy  potrzebującym Rodzinom z Ukrainy przybywającym na teren naszej gminy oraz lokalnym fundacjom zajmującym się pomocą dla Ukraińców.

Zbiórka będzie prowadzona na terenie szkoły podstawowej i przedszkola do piątku tj. 04.03.2022r.,

Pamiętajcie – DOBRO WRACA!