Nasi uczniowie chętnie do szkoły przychodzą nawet w sobotę
Dzisiaj mieli okazję wziąć udział w wyjątkowych warsztatach scrapbookingu, podczas których – pod czujnym okiem Pani Noemi Bereś-Jarzębskiej – tworzyli kartki świąteczne. ![]()
![]()
Było dużo kreatywności, wycinania, klejenia i świetnej zabawy! Każda kartka to małe dzieło sztuki, pełne serca i świątecznego klimatu. ![]()
![]()
Warsztaty zostały zorganizowane dzięki Stowarzyszeniu „Fantazja” – dziękujemy za wspaniałą inicjatywę, wszystkim za udział i inspirujący czas!






