Świąteczne warsztatach scrapbookingu

Nasi uczniowie chętnie do szkoły przychodzą nawet w sobotę😜

Dzisiaj mieli okazję wziąć udział w wyjątkowych warsztatach scrapbookingu, podczas których – pod czujnym okiem Pani Noemi Bereś-Jarzębskiej – tworzyli kartki świąteczne. 🎄💌

Było dużo kreatywności, wycinania, klejenia i świetnej zabawy! Każda kartka to małe dzieło sztuki, pełne serca i świątecznego klimatu. ❤️✨

Warsztaty zostały zorganizowane dzięki Stowarzyszeniu „Fantazja” – dziękujemy za wspaniałą inicjatywę, wszystkim za udział i inspirujący czas!