UKS Kopernik Piotrów z certyfikatem PZPN

Nasza szkółka piłkarska znalazła się w elicie szkółek najlepiej przygotowanych kadrowo, merytorycznie i infrastrukturalnie do kształtowania i wychowania młodych piłkarzy.

Program Certyfikacji to innowacyjny projekt mający za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski. W jego pierwszej edycji do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło 1197 formularzy zgłoszeniowych. Ostatecznie wszystkie wymagania formalno-prawne spełniły 694 podmioty, w tym 61 z województwa wielkopolskiego i to właśnie im na mocy decyzji Komisji Weryfikacyjnej oraz Komisji Odwoławczej ds. Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich zostały przyznane certyfikaty, które obowiązywać będą do 30 czerwca 2021 roku.

https://gloswielkopolski.pl/w-wielkopolsce-przyznano-certyfikaty-pzpn-dla-akademii-i-szkolek-pilkarskich/ga/c2-14652523/zd/40677629