Sobotnie przedpołudnie pełne kreatywności!
W naszej szkole odbyły się warsztaty szycia, podczas których uczniowie klas 7 i 8 z ogromnym zaangażowaniem tworzyli poduchy-maskotki. Było dużo śmiechu, skupienia i satysfakcji z własnoręcznie wykonanych prac Dziękujemy…
