Uczniowie klasy 2b mieli okazję uczestniczyć w kreatywnych warsztatach decoupage’u. Powstało wiele pięknych i kolorowych prac, a wspólna zabawa dostarczyła wszystkim mnóstwo radości ![]()
Serdecznie dziękujemy wolontariuszom oraz członkom stowarzyszenia Fantazja za pomoc, zaangażowanie i stworzenie wyjątkowej atmosfery podczas zajęć ![]()







