Projekt „Sztuka moją drogą…”

Nasi uczniowie, będący wolontariuszami Szkolnego Koła Wolontariatu, namalowali mural. Wykonany on został w ramach projektu „Sztuka moją drogą”, realizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Fantazja”.
Projekt jest dofinansowany z programu grantowego dla społeczności lokalnych „Moje miejsce na Ziemi” Fundacji ORLEN. Wykonali go uczniowie pod okiem Yaroslavy Holysh – artystki z Ukrainy. Projekt muralu powstał na podstawie pracy Luizy Krzywej, uczennicy klasy 5b. Na konkurs wpłynęło 100 prac, wyróżniono i nagrodzono 18 autorów. Prace konkursowe oceniali, a następnie przy muralu wspierali i motywowali nauczyciele i pracownicy Szkoły w Piotrowie, będący członkami Stowarzyszenia „Fantazja”: Beata Wilczura-Nowak, Ewa Kowalczyk-Wiśniewska, Elżbieta Niklas, Anna Fabisiak, Małgorzata Sołtysińska, Żaneta Niemiec, Agnieszka Poniatowska, Sława Niciejewska.